Aleksandra posiada doświadczenie w przedmiocie kompleksowej windykacji sądowej należności oraz prowadzenia sporów związanych z umowami o roboty budowlane. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2019 r. ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie i uzyskała tytuł zawodowy adwokata.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawnych oraz wewnętrznych działach prawnych spółek kapitałowych.
Jej zainteresowania zawodowe oscylują w kręgu prawa cywilnego, prawa procesowego oraz prawa unijnego. Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje doświadczenie zawodowe zbiera od I roku studiów pracując w renomowanych, warszawskich kancelariach prawnych.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obronił pracę magisterską poświęconą problematyce ścigania handlu ludźmi. Do jego zainteresowań należą przede wszystkim prawo karne oraz prawo humanitarne i ochrona praw człowieka.
Radca prawny, partner i jeden z założycieli kancelarii. Jest doświadczonym doradcą dla klientów z branży energetycznej oraz przemysłowej. Wspiera przedsiębiorców w sprawach dotyczących projektów infrastrukturalnych zarówno w aspektach inwestycyjnych, jak i operacyjnych. Konsultuje procesy zwiększania efektywności energetycznej zakładów, w tym uzyskiwania świadectw efektywności energetycznej.
Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów działających na rynku energii elektrycznej, gazu, ciepła i paliw ciekłych. Od lat z powodzeniem doradza Klientom w postępowaniach przed Prezesem URE. Dzięki kompleksowej i praktycznej znajomości przepisów Prawa energetycznego i ustaw pokrewnych, zapewnia Klientom zgodność prowadzonej działalności z bieżącymi regulacjami. Pomaga także dużym odbiorcom energochłonnym, wdrażając rozwiązania prawne mające na celu obniżenie kosztów zakupu energii oraz inwestycje we własne źródła wytwórcze.
Katarzyna jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dotychczas zajmowała się między innymi bieżącą obsługą spółek, egzekucją wierzytelności oraz sprawami z zakresu prawa własności intelektualnej.
Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala mu na swobodne prowadzenie działań w różnych obszarach prawa, takich jak doradztwo transakcyjne, kwestie korporacyjne, w tym również spory czy doradztwo dla sektora publicznego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z pomocą publiczną i środkami unijnymi. Kilkaset prowadzonych przez niego postępowań zakończyło się sukcesami, statystki wskazują, że wygrywa 9 na 10 spraw, jest partnerem zarządzającym się w Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławki i Wspólnicy.
Łukasz posiada doświadczenie w zakresie egzekucji wierzytelności i bieżącej obsługi spółek. Jego zainteresowania zawodowe obejmują prawo handlowe, procedurę cywilną, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne.
Maciej jest liderem praktyki transakcyjnej. Doradza w projektach share deal i asset deal na wszystkich etapach procedury transakcyjnej. Posiada doświadczenie w obszarze doradztwa korporacyjnego w zakresie tworzenia, przekształcania, łączenia, podziału oraz likwidacji podmiotów gospodarczych zarówno z udziałem kapitału polskiego, jak i zagranicznego. Przez siedem lat zdobywał doświadczenie w dużej polskiej kancelarii o międzynarodowym zasięgu. Realizował projekty dla branży technologicznej, przemysłowej, spożywczej oraz mediowej.
Maciej posiada doświadczenie w prowadzeniu sporów korporacyjnych oraz sporów sądowych, włączając w to specyfikę procesów karnych – przestępczość zorganizowaną oraz white-collar crime. Doradzał także Klientom indywidualnym w sprawach karnych i rodzinnych. Przeprowadzał liczne badania prawne, w szczególności dotyczące kwestii korporacyjnych i compliance. Był członkiem zespołów przeprowadzających badania due diligence dla podmiotów z branży energetycznej, farmacji, retail, ubezpieczeń oraz dla przemysłu.
Partner w Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy. Świadczy kompleksową obsługę prawną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z sektora energetycznego, chemicznego, produkcyjnego i nieruchomościowego w zakresie kwestii regulacyjnych, inwestycyjnych, środowiskowych, kontraktowych i pomocy publicznej. Uczestniczyła w szeregu transakcji dotyczących nabycia lub sprzedaży projektów z sektora energetycznego (zwłaszcza odnawialnych źródeł energii), w tym w badaniach due diligence projektów oraz spółek energetycznych na potrzeby uzyskania finansowania lub w związku z transakcjami M&A.
Małgorzata zdobywała doświadczenie zawodowe podczas studiów, pracując w kancelariach prawnych. Wśród jej zainteresowań zawodowych można wymienić prawo korporacyjne, prawo pracy, tematykę związaną z funduszami unijnymi i pozyskiwaniem pomocy publicznej oraz międzynarodowe prawo postępowania cywilnego, w szczególności zagadnienie jurysdykcji krajowej.
Marek jest studentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Dotychczas zdobywał doświadczenie w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Studenckim Ośrodku Pomocy Prawnej oraz kancelarii adwokacko-radcowskiej. Ponadto, był wolontariuszem w Sądzie Rejonowym, w którym poznawał tajniki pracy poszczególnych wydziałów.
Do zespołu Kancelarii BBS dołączył w lipcu 2021 r. Wcześniejsze doświadczenie zdobywał w renomowanych kancelariach zajmujących się prowadzeniem i rozwiązywaniem wszelkich sporów sądowych, i doradztwem dla biznesu. W BBS wraz partnerami Kancelarii rozwija zespół prawa procesowego stanowiąc wsparcie dla Klientów Kancelarii.
Michał dotychczasowe doświadczenie zdobywał w zakresie szeroko rozumianej obsługi spółek oraz spraw z zakresu ochrony konsumentów. Wśród jego zainteresowań znajdują się zagadnienia prawa handlowego oraz karnego ze szczególnym uwzględnieniem przestępczości białych kołnierzyków.
Piotr jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w znanej polskiej kancelarii, gdzie oprócz obsługi korporacyjnej, zajmował się również obsługą klientów z zakresu prawa własności intelektualnej.
Aplikantka adwokacka w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gdzie obroniła pracę magisterską na temat europeizacji administracji na przykładzie Urzędu Patentowego RP. Członek Sekcji Prawa Własności Przemysłowej oraz Sekcji Prawa Autorskiego i Nowych Technologii przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
Witold Masionek posiada ponad 8-letnie doświadczenie w doradztwie dotyczącym szeroko pojętego prawa własności intelektualnej oraz nowych technologii – prawie własności przemysłowej, prawie autorskim, ochronie danych osobowych, prawie telekomunikacyjnym oraz prawie mediów.
Radca prawny, partner w Kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy. W ramach postępowań restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych Wojciech reprezentuje dłużników, syndyków, wierzycieli, zarządców oraz nadzorców sądowych. Prowadzi również sprawy dotyczące upadłości konsumenckiej, zakazu prowadzenia działalności gospodarczej oraz odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki. Istotną częścią jego praktyki są spory korporacyjne, także te dotyczące spółek publicznych.